Časté dotazy

Co je e-kniha?

E-kniha je kniha v digitální, elektronické formě, která je vhodná pro čtecí zařízení (čtečky) nebo ji můžete číst také na svých mobilních zařízeních a počítačích.

Knihu si objednáte online a obdržíte ji obratem do svého e-mailu.

Na jakých zařízeních mohu e-knihu číst?

Online knihy dostanete ve formátu PDF, proto ji lze číst na všech čtečkách a dalších zařízeních typu tablet, notebook, mobilní telefony.

Jak si knihu objednám?

Knihu si objednáte pomocí pár kliků na těchto stránkách. Vyberete si knihu, která vás zajímá, kliknete na tlačítko “Získat knihu” nebo “Koupit knihu”, vyplníte svůj platný e-mail do objednávkového formuláře a kliknete na příslušnou platební metodu, která vám vyhovuje, zaplatíte a kniha je vaše.

Jak mohu za knihu zaplatit?

Za elektronickou knihu můžete zaplatit kartou.
Platba kartou je realizována přes platební bránu ThePay, po kliknutí na danéou metodu platby budete přesměrováni na platební bránu, kde vyplníte údaje o kartě. Platit lze všemi kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Kolik stojí kniha?

Cena se liší podle typu knihy. Ceny jsou včetně DPH.

Platím ještě něco navíc třetím stranám?

Třetím stranám nic neplatíte.

Přijde mi kniha i v tištěné formě?

Elektronická kniha je pouze v digitální podobě. 

Co znamená DRM zabezpečení?

Každá e-kniha je chráněna autorskými právy. Ty patří jejímu autorovi, nakladateli, ilustrátorovi a dalším. DRM slouží na ochranu jejich autorských práv – cílem takovéto ochrany je zajistit používání obsahu především v souladu s autorskými právy. DRM zamezuje kopírování, tisk, úpravu knihy jako i konvertování na jiný formát. Stejně tak je přísně zakázáno ukládat knihu na weby třetích stran a nabízet je tak ke stažení.

Knihy jsou prostřednictvím DRM ochrany chráněné proti nelegálnímu šíření.

Kdy knihu dostanu a jakým způsobem si ji stáhnu?

E-knihu obdržíte online způsobem, tedy ke stažení nebo jako příloha e-mailu. Pokud neobdržíte e-mail s knihou, doporučujeme zkontrolovat v emailové schránce složku SPAM. 

V případě, že i tak neobdržíte knihu do 1 dne od platby, napište nám na e-mail: info@praktickeknihy.cz - podíváme se na to. Nezapomeňte napsat číslo objednávky a e-mail, z kterého jste to objednávali.

Jsou naše e-knihy vhodné pro všechny typy čteček?

Elektronickou knihu obdržíte ve formátu PDF. Tedy díky tomu můžete knihu číst na všech čtečkách a zařízeních (notebook. stolní počítač, tablet, mobil).

Jaké jsou výhody elektronické knihy?

Máte návrh na zlepšení našeho webu?

Napište nám na e-mailovou adresu: info@praktickeknihy.cz

Máte návrh na knihu, která by vás zajímala? Například z témat: dům a zahrada, kutilství, domácí mazlíčci.
Napište nám.